Стручна пракса за студенте основних и мастер студија у компанији Интермино | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Стручна пракса за студенте основних и мастер студија у компанији Интермино

Компанија Интермино у складу са планом развоја у овој и наредној години планира да организује одржавање двомесечне стручне праксе за студенте основних и мастер студија. У току двомесечне праксе студенти би стекли теоријска и практична знања за рад на Salesforce CRM платформи.

Salesforce је светски број 1 CRM систем који користе водеће светске корпорације и брендови. Са Salesforce-ом можете потпуно аутоматизовати ваше продајне, маркетиншке, производне и административне процесе у оквиру компаније.

Само конфигурисање платформе је базирано на двојак начин, односно део операција је аутоматизовано вршећи класична повезивања и check односно uncheck одређених опција, као и уношење података у базу платформе. Оно што сви желе да чују и знају је да ли се ради и класично програмирање у платформи. Одговор је ДА. Salesforce је базиран на сопственом програмском језику званом Apex који је у основи сличан Јави а неке ствари можете чак одрадити у Јави па имплементирати у Salesforce-у.

Apex је снажно откуцани, објектно оријентисани програмски језик који омогућава програмерима да извршавају исказе за контролу тока и трансакција на Salesforce серверима у комбинацији са позивима API-ју.

Salesforce пружа бескрајне могућности за рад девелоперима и може да сваку вашу идеју преточи у учинковиту платформу.

Рок за пријаву студената је 01. 11. 2024. а све информације и поступак пријаве студенти могу погледати на www.najpraksa.com.

За сва додатна питања можете се обратити на мејл milos.stamenic@intermino.com