Консултацијe | Студирање | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Консултацијe 

Правила коришћења термина консултација дефинисана су у циљу рационалнијег коришћења времена наставника и студената школе.

На сајту и огласној табли школе објављени су термини консултација свих наставника.

Свој долазак на консултације студент најављује наставнику путем e-mailа, најкасније 24 сата пре термина одржавања.

На консултације, по правилу, треба долазити на почетку предвиђеног термина.

 

Термини консултацијa за трећи триместар школске 2021/22. године

 

Наставник

Време
Кликните на име наставника за имејл
др Александар Сугарис Понедељак 15:00 - 17:00
Уторак 15:00 - 17:00
др Aна Анокић Уторак 12:00 - 14:00
Петак 13:00 - 15:00
др Ана Славковић Понедељак 12:00 - 14:00
Четвртак 12:00 - 14:00
др Биљана Гргуровић Уторак 12.00 - 14:00
Четвртак 16.00 - 18.00
др Витомир Радосављевић Понедељак 13:00 - 15:00
Среда 14:00 - 16:00
др Владета Петровић Понедељак 16:00 - 17:00
Среда 13:00 - 14:00
др Гордана Јелић Четвртак 13:00 - 15:00
Петак 09.00 - 11:00
др Даница Мамула Тартаља Четвртак 13:00 - 15:00
Петак 09.00 - 11:00
др Јелена Милутиновић Понедељак 15:00 - 17:00
Уторак 18:00 - 20:00
др Милан Павловић Понедељак 18:45- 20:45
Четвртак 09:00 - 11:00
др Милорад Паскаш Уторак 15:00 - 17:00
Среда 14:00 - 16:00
др Мирослав Ђорђевић Понедељак 17:00 online
Петак 17:00 online
др Ненад Којић Четвртак 11:00 - 13:00
Среда 18:00 - 20:00
др Никола Славковић Уторак 13:00 - 15:00
Среда 15:00 - 17:00
др Славица Радосављевић Уторак 13:45- 15:45
Петак 12:45- 14:45
др Стеван Величковић Среда 12:00 - 14:00
Четвртак 10:00 - 12:00
др Татјана Кеча Уторак 12:30 - 14:30
Четвртак 16:00 - 18:00
мр Валентина Малешевић Понедељак 11:00 - 13:00
 
мр Марија Зајегановић Среда 14:00 - 16:00
Четвртак 15:00 - 17:00
мр Миланко Краговић Четвртак 19:15- 21:00
Петак 16:30 - 18:45
мр Наталија Вугделија Понедељак 12:00 - 14:00
Уторак 17:00 - 19:00
мр Ненад Теофиловић Уторак 17:00 - 19:00
Среда 17:00 - 19:00
Димитрије Борчанин Четвртак 12:00 - 13:00
Петак 12:00 - 13:00
Ксенија Лазић Понедељак 10:00 - 11:00
Петак 11:00 - 12:00
Лука Лукић Уторак 16:00 - 17:00
Четвртак 15:00 - 16:00
Маријана Петровић Уторак 13:00- 14:00
Среда 11:00- 12:00
Милан Миливојевић Уторак 17:00 - 18:00
Петак 11:30- 12:30
Милена Чанчаревић Понедељак 14:00 - 15:00
Среда 11:00 - 12:00
Мирјана Поповић Среда 11:30- 13:30
Петак 10:30 - 12:30
Силва Костић Среда 15:00 - 17:00
Петак 16:00 - 18:00
Слободан Чабаркапа Уторак 17:00 - 19:00
Четвртак 09:00 - 11:00