Консултацијe 

Правила коришћења термина консултација дефинисана су у циљу рационалнијег коришћења времена наставника и студената школе.

На сајту и огласној табли школе објављени су термини консултација свих наставника.

Свој долазак на консултације студент најављује наставнику путем e-mailа, најкасније 24 сата пре термина одржавања.

На консултације, по правилу, треба долазити на почетку предвиђеног термина.

 

Термини консултацијa за трећи триместар школске 2018/19. године

Наставник
кликните на име за е-маил наставника
Време
др Александар Сугарис Понедељак 14:00-15:00
Четвртак 16:00-17:00
др Биљана Гргуровић Понедељак 16:00-17:00
Уторак 13:00-14:00
др Владета Петровић Петак 14:00-15:00
др Горан Зајић
др Гордана Јелић Среда 11:00-12:00
Четвртак 11:00-12:00
др Даница Мамула Тартаља Уторак 11:00-12:00
Петак 16:00-17:00
др Даница Рајин Понедељак 10:00-11:00
др Драган Ђокић
др Зорица Михајловић Среда 16:00-17:00
др Милан Павловић Уторак 10:00-11:00
Петак 16:30-17:30
др Миодраг Панић
др Милорад Паскаш Понедељак 18:45-19:45
др Мирослав Ђорђевић Уторак 18:00-19:00
Петак 13:00-14:00
др Ненад Којић Уторак 8:00-9:00
Четвртак 16:00-17:00
др Петар Бојовић
др Славица Радосављевић Понедељак 18:00-19:00
Четвртак 14:00-15:00
др Стеван Величковић Четвртак 10:00-11:00
Петак 10:00-11:00
др Татјана Кеча Среда 16:00-17:00
Петак 11:00-12:00
мр Валентина Малешевић Уторак 10:00-11:00
Среда 10:00-11:00
мр Мајда Медић Уторак 15:00-16:00
Петак 16:00-17:00
мр Марија Зајегановић Понедељак 17:00-18:00
Уторак 17:00-18:00
мр Миланко Краговић Четвртак 14:00-15:00
Петак 14:00-15:00
мр Наталија Вугделија Уторак 9:00-10:00
Субота 13:00-14:00
мр Ненад Теофиловић Уторак 18:00-19:00
Четвртак 18:00-19:00
мр Никола Славковић Уторак 15:00-16:00
Четвртак 19:00-20:00
Витомир Радосављевић Уторак 16:00-17:00
Четвртак 13:00-14:00
Данијела Никитин Понедељак 13:00-14:00
Четвртак 13:00-14:00
Јелена Милутиновић
Лука Лукић Понедељак 16:00-17:00
Четвртак 17:00-18:00
Маријана Петровић Уторак 10:00-11:00
Четвртак 14:30-15:30
Марко Спасојевић
Милена Весић Уторак 18:00-19:00
Петак 16:30-17:30
Мирјана Поповић Понедељак 13:00-14:00
Четвртак 12:00-13:00
Мирослава Игњатовић
Никола Курбалија
Никола Михајловић Четвртак 11:30-12:30
Петак 17:00-18:00
Силва Костић Уторак 13:00-14:00
Среда 12:00-13:00
Слободан Чабаркапа Уторак 10:00-11:00
Среда 13:00-14:00