Важне информације за студентске кредите/стипендије | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Важне информације за студентске кредите/стипендије

Пријава на конкурс се врши попуњавањем образаца на Порталу за кредите и стипендије и достављањем потребне документације у електронској форми путем Портала и у папирној форми у високошколској установи коју кандидат похађа.

Приликом избора високошколске установе на Порталу за кредите и стипендије сви студенти нашег Одсека потребно је да из падајуће листе изаберу: Академија техничко-уметничких струковних студија Београд

Студенти који настављају коришћење кредита/ступендије такође је потребно да се пријаве и попуне обрасце на Порталу за кредите и стипендије.

Студенти који конкуришу за студентске кредите и стипендије верификацију налога раде у студентској служби Високе школе за електротехнику и рачунарство (ВИШЕР) у Војводе Степе бр. 283.
Обавезно је да пре одласка у студентску службу ВИШЕР-а одраде упис године на свом Одсеку Високе школе за информационе и комуникационе технологије, да узму потврду о студирању са просечном оценом и да очитају личну карту.