ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ПРИЈАВУ СТУДЕНАТА ЗА КА131 МОБИЛНОСТИ ЕРАЗМУС+ ПРОГРАМА | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ПРИЈАВУ СТУДЕНАТА ЗА КА131 МОБИЛНОСТИ ЕРАЗМУС+ ПРОГРАМА

Обавештавамо студенте да Академија техничко-уметничких струковних студија Београд (АТУСС) расписује јединствени позив за пријаву студената за Еразмус+ одлазне мобилности према Еразмус+ програмским земљама.

У категорију Еразмус+ програмских земаља спадају све земље Европске Уније, Норвешка, Исланд, Лихтенштајн, Северна Македонија, Турска и Србија.

На располагању је једно место за студентску праксу по пројекту КА131 из 2023. године.

ТРАЈАЊЕ ЈАВНОГ ПОЗИВА: од 17. априла до 15. maja 2024. године.

РОК ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА: до 15. маја 2024. године.

ПРИЈАВЕ ПРЕДАТИ ЕЛЕКТРОНСКИМ ПУТЕМ КООРДИНАТОРУ ЗА МЕЂУНАРОДНУ САРАДЊУ АТУСС-а НА СЛЕДЕЋУ АДРЕСУ: mobilnost@atuss.edu.rs, са назнаком у наслову мејла да је у питању пријава за КА131 мобилност.

На располагању су места ради одласка на праксу. Јавни позив је намењен студентима свих одсека.

Детаљне инфомације о процесу пријављивања можете погледати на линку.