Такмичење - Huawei ICT Академија | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Такмичење - Huawei ICT Академија

Позивамо све студенте да се пријаве на овогодишње ICT такмичење које ће се одржати у оквиру Huawei европске регије. Као и прошлих година, покренуте су пријаве, свако са својим пропозицијама, роковима за регистрацију и материјалима за припрему.

Такмичења су следећа:

1. Practice Competition (такмичење у знању из датих области - Network track - IP технологије, Cloud track - IT технологије, Computing track - Huawei технологије)
  2. Inovation Competition (иновациони пројекат из области које прописује такмичење - AI или AI у комбинацији са IoT, Big Data, Cloud Computing, Mobile Internet Technologies)

Сви заинтересовани студенти се могу јавити администратору Huawei Aкадемије на мејл sanja.jevtic@ict.edu.rs.