Висока ICT школа на MUM-у у Милану | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Висока ICT школа на MUM-у у Милану

Наставници наше Школе присуствовали су MUM (MikroTik User Meeting) конференцији 30.3-31.3.2017. године у Милану. MUM је истовремено и конференција и сајам на коме корисници Микротик опреме размењују своја искуства кроз организоване презентације, предавања и изложбени програм дистрибутера опреме. Наша Школа је прва Микротик академија у Србији и већ две године учествује у представљању Микротик академског програма на MUM-овима широм Европе, па је ово била идеална прилика да се сазнају актуелне новости из области, виде савремена техничка решења и размене искуства са другим Микротик академијама.

Као регистровани учесници конференције, добили смо cAP lite који ће бити поклоњен најбољем полазнику ове школске године МикроТик академије Високе ICT школе.

Сви заинтересовани могу погледати предавања са конференције на следећем линку: