Презентација “Праксе 360” - компанија СББ | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Презентација “Праксе 360” - компанија СББ

У четвртак 10. октобра 2024. године, имали смо задовољство да на нашем Одсеку угостимо представнике СББ компаније, Катарину Стојаковић, Специјалисту за селекцију и регрутацију, као и нашу студенткињу мастер студија, Теодору Марјановић, запослену на позицији Инжењер за Б2Б подршку.

Оне су студентима одржале презентацију „Пракса 360“, која подразумева ангажман од 2 месеца, у новембру и децембру, уз структурирани план рада. У питању је плаћена пракса, у виду тимског рада (сваки студент има свог ментора, искусног инжењера), у трајању од 3 дана недељно и 6 сати дневно. Студенти би имали прилику да прођу кроз различите секторе рада и тиме направе „круг од 360 степени“ и врате се на почетак, у свој матични сектор.

Овим путем још једном позивамо све заинтересоване студенте да се до 15. октобра пријаве путем мејла praksa@sbb.co.rs, а Катарини и Теодори захваљујемо на овој прилици и дивној сарадњи.

SBB praksa