Друга генерација студената у првој Микротик академији у Србији | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Друга генерација студената у првој Микротик академији у Србији

Ове школске године је 35 студената кроз предмет Практикум похађало обуку за MTCNA сертификат у оквиру Микротик академије Високе ICT школе. Сви полазници су стекли MTCNA сертификат, а најбољи међу њима је био Дино Алексић који је награђен wAP2nD уређајем.

Међу сертификованим студентима је и Александар Шурбаноски, коме је Школа посебно захвална, јер нас је он у октобру 2014. године обавестио да се у Београду организује MUM конференција. Наши наставници су управо на београдском МUМ-у започели успешну сарадњу са координатором за Микротик академије Јордаки Сашом.

Тако смо постали прва Микротик академија у Србији. У нашој школи постоји одлична сарадња између студената и наставника и сви радо међусобно делимо корисне информације.