ICT у посети: Сајмови образовања и Дани каријере у Београду и Србији | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

ICT у посети: Сајмови образовања и Дани каријере у Београду и Србији

Одсек Висока ICT школа, као део АТУСС-а, учествовао је на Сајму образовања у Пожаревцу, у Пожаревачкој гимназији, 24. новембра, као и на Дану каријере у ЕТШ "Стари град" 29. новембра 2023. године. Што се тиче децембарских посета, били смо део Сајмова образовања у Спортској гимназији у Београду 7. децембра, у Економско-трговинској школи у Смедереву 16. децембра, као и у Гимназији Младеновац 26. децембра.

Велики број заинтересованих средњошколаца је прилазило штанду ICT-a са жељом да сазна нешто више о школи, да се распита о условима студирања, као и о упису и начину полагања пријемног испита. Том приликом су им пружене све расположиве информације, а препоручено им је и да запрате Инстаграм профил Одсека и да се пријаве на бесплатну припремну наставу из математике за полагање пријемног испита.

Sajam obrazovanja