ICT у посети: Сајмови образовања и Дани каријере у Београду и Србији | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

ICT у посети: Сајмови образовања и Дани каријере у Београду и Србији

Одсек Висока ICT школа, као део АТУСС-а, учествовао је на Сајму образовања у Пожаревцу, у Пожаревачкој гимназији, 24. новембра, као и на Дану каријере у ЕТШ "Стари град" 29. новембра 2023. године. Што се тиче децембарских посета, били смо део Сајмова образовања у Спортској гимназији у Београду 7. децембра, у Економско-трговинској школи у Смедереву 16. децембра, као и у Гимназији Младеновац 26. децембра. 28. фебруара 2024. године смо посетили Чачак и представили Одсек у њиховом Културном центру. Пета економска школа „Раковица” нас је угостила на промоцији факултета и високих школа 15. марта, а Графичко-медијска школа на Сајму образовања 17. априла 2024. године.

Велики број заинтересованих средњошколаца је на свим овим догађајима прилазио штанду ICT-a са жељом да сазна нешто више о школи, да се распита о условима студирања, као и о упису и начину полагања пријемног испита. Тим приликама су им пружене све расположиве информације, а препоручено им је и да запрате Инстаграм профил Одсека.