Одржано предавање "Упутнички промет у Пошти Србије" | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Одржано предавање "Упутнички промет у Пошти Србије"

Упутнички промет у Пошти Србије

Катедра за поштанско-логистичке системе, традиционално, у циљу повећања сарадње са привредом, организује у просторијама Школе предавања из струке, уз посебно задовољство када су предавачи наши бивши студенти. У складу са том традицијом, у четвртак 21.02. 2019. организовано је стручно предавање нат ему „Упутнички промет у Пошти Србије“.  Предавање је одржао Марко Митрановић спец. струковни инж. саобраћаја, некада наш студент, а сада запослени у ЈП “ПоштаСрбије” у Сектору за оперативне послове финансијских услуга.

Пред препуном учионицом, студентима и наставницима СП Поштанско-логистички системи, презентовао је ову веома тражену групацију услуга. Оно што је предавање учинило још занимљивијим је велики број примера из праксе, који су, наравно, довели и до великог броја питања.

Захваљујемо се колеги Марку Митрановићу што је своје виђење и знање поделио са нама.