Важно обавештење за студенте студијског програма Интернет технологије који студирају по плану 2015 (или 2012) и слушају предмете друге године студија

У школској 2018/2019. години предмети прве и друге године студије реализују се по плану акредитованом 2017. године, а предмети треће године студија реализују се по плану из 2015. године (план студија акредитован 2012 и иновиран 2015. године). Неки предмети друге године студија по плану из 2015. године су подељени на два предмета по плану из 2017. године, при чему материја предмета није промењена. Студенти који студирају по плану из 2015. године, а који нису положили ове предмете, у текућој школској години ће исту материју слушати кроз два дела предмета у различитим триместрима, полагати колоквијуме из оба дела и остварити предиспитне обавезе на основу укупног успеха на оба дела предмета. Испит такође могу полагати парцијално (по деловима) или у целини из једног дела, по свом избору. Испит у целини могу полагати студенти који су већ остварили предиспитне обавезе, или након што их остваре у текућој школској години.

Студенти који одаберу да испит из ових предмета полажу парцијално на крају ће добити коначну оцену из свог предмета по плану из 2015. године када положе оба дела предмета. Коначна оцена се одређује на основу укупног броја поена остварених на предиспитним обавезама и оба дела испита, тако што се укупни поени пропорционално скалирају на максималних 100 поена.

У табели су наведени предмети друге године студија на студијском програму Интернет технологије по плану из 2015. године који су подељени у плану из 2017. године, као и триместри у којима се слуша настава из тих предмета у школској 2018/2019. години.

Предмети по плану из 2015. године

Предмети по плану из 2017. године