Свечани пријем студената прве године студија и презентације изборних предмета

Свечани пријем студената прве године студија и презентације изборних предмета биће организовани 21. септембра 2018. године у сали 12, по следећем распореду:

Поштанско логистички системи                   9:00

Интернет технологије                                    11:00

Банкарство и пословна информатика           13:00

Комуникационе технологије                          15:00

Пре почетка наставе студенти пријављују ( уписују) предмете, односно ЕСПБ бодове, за предстојећу школску годину. Потребно је да сви студенти прве године студија присуствују презентацијама изборних предмета и добро се информишу како правилно да изврше пријаву предмета. Информације везане за пријаву предмета, календар рада, распоред наставе и правила студирања биће представљене на пријему студената.

ВАЖНО: Пријаву предмета треба извршити у периоду од 22. до 24. септембра 2018. године (последњег дана пријаве Студентски web сервис биће отворен до 20:00 часова). Почетак наставе - понедељак, 8. октобар 2018. године, по распореду које ће бити објављен на сајту Школе.