Отворени позив BASF Innovation Hub 2022: BASF поново пружа подршкуиновацијама које се баве кључним еколошким изазовима данашњице | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Водећа светска хемијска компанија BASF одлучила je да и ове године подржи стартапе и иноваторе, укључујући и студенте Одсека Висока ICT у Београду.
Допринос идејама које се баве кључним еколошким изазовима данашњице су у фокусу BASF Innovation Hub 2022, обухваћени концептом обновљивих извора енергије – Renewables и покривају теме:

• чисте енергије
  • паметног транспорта и
  • стратегија одрживе пољопривреде.

Земље учеснице, поред Србије, су и Аустрија, Босна и Херцеговина, Бугарска, Грчка, Мађарска, Словачка, Словенија, Румунија, Хрватска и Чешка Република.

Пријаве су отворене и трајаће до 16. септембра 2022. године, а више информација о самом пројекту, темама, роковима и финансирању можете пронаћи на вебсајту join-innovationhub.com и документима у прилогу.