Нова процедура за студенте заражене од вируса Ковид-19 | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Нова процедура за студенте заражене од вируса Ковид-19

Услед тенденције смањења броја заражених од вируса Ковид-19 предвиђена је нова процедура за надокнаду пропуштених колоквијума или испита за студенте заражене вирусом Ковид-19.
Студенти који у наредном периоду пропусте излазак на колоквијум или испит услед изолације изазване вирусом Ковид-19, подлежу истој процедури као и остали студенти који услед ванредних околности пропусте излазак на колоквијум или испит.
Студент који тражи накнадно полагање колоквијума или испита потребно је да поднесе званичну молбу Студентској служби како би иста била размотрена од стране руководства Одсека.