Измене у радном времену студентске службе oд 20. јула

Студентска служба ће у периоду од 20.7. до 30.8. радити само на лични захтев студената петком од 9 до 11 часова. Уколико Вам је хитно потребна потврда или било који други вид документације, неопходно је да се студент најави дан раније.

Важно је да знате да ћемо све уплате, као и остале измене од 20. јула евидентирати када будемо имали физички приступ бази. У међувремену нас можете контактирати путем мејла како би проверили да ли је уплата прокњижена.

Како би нашли најбоље решење и сачували безбедност свих нас, молимо Вас да се потрудите да у наредном периоду обављате комплетну комуникацију са студентском службом путем мејла studentska.sluzba@ict.edu.rs.

НАПОМЕНА: Студентска служба неће радити петком у периоду од 9 до 11 часова уколико не буде било захтева по хитном поступку, претходно најављених путем мејла.