Консултацијe
Правила коришћења термина консултација дефинисана су у циљу рационалнијег коришћења времена наставника и студената школе.
На сајту и огласној табли школе објављени су термини консултација свих наставника.
Свој долазак на консултације студент најављује наставнику путем e-mailа, најкасније 24 сата пре термина одржавања.
На консултације, по правилу, треба долазити на почетку предвиђеног термина.
Термини консултацијa за трећи триместар школске 2023/24. године
Наставник |
Време |
---|---|
Кликните на име наставника за имејл | |
др Александар Сугарис | Понедељак 15.00 - 17.00 Среда 10.00 - 12.00 |
др Aна Анокић | Уторак 17.00 - 19.00 Четвртак 15.00 - 17.00 |
др Биљана Гргуровић | Уторак 10.00 - 12.00 Среда 14.00 - 16.00 |
др Гордана Јелић | Уторак 12.00-14.00 Четвртак 9.00-11.00 |
др Даница Мамула Тартаља | Среда 08.00 - 09.00 Четвртак 10.00 - 11.00 |
др Ђорђе Младеновић | Понедељак 10.00 - 12.00 Среда 14.00 - 16.00 |
др Јелена Милутиновић | Понедељак 13.00 - 15.00 Четвртак 11.00 - 13.00 |
др Милан Павловић | Понедељак 09.00 - 11.00 Петак 09.00 - 11.00 |
др Милорад Паскаш | Понедељак 13.00 - 15.00 Уторак 16.00 - 18.00 |
др Мирослав Ђорђевић | Уторак 15.00 - 17.00 Четвртак 13.00 - 15.00 |
др Ненад Којић | Уторак 11.00 - 13.00 Петак 15.00 - 17.00 |
др Петар Бојовић | Уторак 14.00 - 15.00 |
др Сања Јевтић | Уторак 12.00 - 14.00 Четвртак 12.00 - 14.00 |
др Славица Радосављевић | Среда 17.00 - 19.00 Петак 14.00 - 16.00 |
др Стеван Величковић | Понедељак 8.00 - 10.00 Петак 8.00 - 9.00 i 12.00 - 13.00 |
др Татјана Кеча | Уторак 10.00 - 12.00 Среда 14.00 - 16.00 |
мр Валентина Малешевић | Понедељак 12.00 - 14.00 Четвртак 12.00 - 14.00 |
мр Марија Зајегановић | Понедељак 13.00 - 15.00 Петак 13.00 - 15.00 |
мр Миланко Краговић | Четвртак 16.00 - 18.00 Петак 15.00 - 17.00 |
мр Наталија Вугделија | Понедељак 11.00 - 13.00 Уторак 12.00 - 14.00 |
мр Ненад Теофиловић | Уторак 14.00 - 16.00 Четвртак 15.00 - 17.00 |
Лука Лукић, маст. | Уторак 13.30 - 14.30 Петак 12.30 - 13.30 |
Маријана Петровић, маст. | Четвртак 10.00 - 11.00 Петак 8.30 - 9.30 |
Милан Миливојевић, маст. | Уторак 19.15 - 20.15 Среда 16.00 - 17.00 |
Дијана Радовановић | Уторак 12.00 - 13.00 Четвртак 18.00 - 19.00 |
Енис Османи | Среда 13.15 - 14.15h Петак 16.30 - 17.30h |
Јелена Бишевац | Понедељак 17.00 - 18.00 Четвртак 19.00 - 20.00 |
Марко Спасојевић | Понедељак 16.00 - 17.00 Среда 19.00 - 20.00 |
Мирјана Поповић | Понедељак 13.00 - 15.00 Среда 10.00 - 12.00 |
Младен Петровић | Уторак 18.00 - 19.00 |
Силва Костић | Среда 17.00 - 19.00 Четвртак 19.00 - 21.00 |
Слободан Чабаркапа | Среда 11.00 - 12.00 Четвртак 10.00 - 11.00 |
Урош Димитријевић | Уторак 13.00 - 14.00 Среда 13.00 - 14.00 |